Finlandiya nakliye

finlandiya

Finlandiya nakliye, uluslar arası nakliyat firması seçerken birçok konuda dikkatli olmanız gerekir. Özellikle nakliye işlemlerinin hangi ülkede gerçekleştirileceği önemlidir. Bireysel yerleşim veya iş için bir nakliye firması kiralarken bu firmanın çalışma alanını ve filodaki araçların bu bölgedeki hava koşullarına dayanıklı olup olmadığını kontrol etmeli ve kiralayacağınız nakliye firmasında bu özelliklere dikkat etmelisiniz.

Finlandiya, kutup dairesine yakın bir bölgede yer alır. Bu yüzden yılın büyük kısmında aşırı soğuk bir iklime sahiptir. Dolayısıyla Finlandiya nakliye için seçilecek firmanın soğuk hava koşullarına uygun araçlara sahip olması gerekir. Bu ülkede gerçekleştireceğiniz nakliye işlemleri için herhangi bir firmayla anlaşırken araçların buz tutmuş yollarda gidebilecek olmasına ve taşınan malın soğuk sebebiyle deforme olmasını önleyecek bir sisteme sahip olmasına dikkat etmelisiniz.

Firmamıza başvurarak nakliye işlemleri için araç kiralayabilirsiniz. Uluslar arası nakliyat alanında hizmet veren firmamıza başvurarak Finlandiya’dan Türkiye’ye veya herhangi başka bir ülkeye nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Araçların tamamı Finlandiya’nın sert iklim şartlarına uygun olmakla birlikte sürücülerimiz nakliyatı en kısa süre içinde adresine götürecek deneyime sahiptir.

Ofis :+90 212 541 18 33
Email : Gurkan@sezginlerlojistik.com / Gokhan@sezginlerlojistik.com / Gozde@sezginlerlojistik.com
Skayp : gurkansezginn / sezginlerlojistikk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *